ראה כיצד ג ‘ו, אלן, רוק, & 25 יותר סלבס חגגו חג ההודיה

זה יום הוליווד טורקיה היה מרגיש תודה מיוחדת. הכוכבים לקחו מדיה חברתית כדי להודות ולשתף תמונות של מזון, משפחה, אפי חג ההודיה שולחנות ארוחת ערב לכבוד החג.

כמה ידוענים, ביניהם גווינת ‘פלטרו, כריסטי ברינקלי וקילי ג’נר, מיהרו להתרפק על יקיריהם ומצאו תמונות יריות חוזרות ונשנות ותמונות של איחוד משפחות, בעוד שאחרים, כמו אווה לונגוריה ודוויין “הסלע” ג’ונסון, על החגיגה הגדולה ועל המותניים המתרחבים הבלתי נמנעים עם עמדות חצופות ותלבושות מיוחדות. היו גם כאלה כמו ליידי גאגא, שאקירה וקריסטין צ’נווה, אשר פשוט לא יכלו לקבל מספיק של תורכיה יום – פשוטו כמשמעו!

בדוק את התפשטות מלאה של סלבריטאים הודעות חג ההודיה להלן!

אז תודה על הילדים המתוקים האלה בחיי! הם גורמים לי לצחוק ולחייך כל יום. אני מרגישה אסירת תודה על כל רגע שאני הולכת להיות איתם. ����❤️ # thanksgiving2016

תמונה שפורסמה על ידי Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

טורקיה שמח לכולם! ❤️❤️❤️

תמונה של Eva Longoria Baston (@evalongoria)

רוח חג קטנה

תמונה שפורסמה על ידי הילארי דאף (@hilaryduff) on

חג הודיה שמח!! תודה זה guy�� @littlegemnyc #calltheexperts #knowyourlimits # thanksgiving

תמונה שפורסמה על ידי Naomi Watts (@naomiwatts) on

חג ההודיה שמח ❤️

תמונה שפורסמה על ידי טיילור סוויפט (@taylorswift) ב

מהבית שלנו. אוכל שמח וחברה טובה. X, sj

תמונה שפורסמה על ידי SJP (@sarahjessicaparker) on

הודיה לכולם! אני תמיד אוהבת להגיע יחד עם המשפחה שלי? בילוי זמן עם סבתא שלי אחיינית חדשה מותק לפני קניות יום שישי השחור מתחיל

תמונה שפורסמה על ידי Audrina Patridge (@audrinapatridge) on

#happythanksgiving ��

וידאו פורסם על ידי Mariah קארי (@mariahcarey) ב

��

תמונה שפורסמה על ידי Sofia Vergara (@sofiavergara) on

התינוק שלי ואני! חג ההודיה שמח לכולם !! ❤️

תמונה שפורסמה על ידי גולדי הון (@officialgoldiehawn) on

חג ההודיה שמח ����

תמונה שפורסמה על ידי J O E J J O O S (@ joejonas) on

תודה לך אלוהים ❤️��❤️ Obrigada Deus #happythanksgiving

תצלום שפורסם על ידי Gisele Bündchen (@ gisele) on

הכנת דברים # Thanksgiving … כל כך הרבה להיות אסיר תודה! #alwaysbethankful

תמונה שפורסמה על ידי ג’ניפר לופז (@jlo) on

#throwback יום חמישי ו # thanksgiving כל אחד. זה היה חג ההודיה הראשון שלנו, ובעוד היה לנו הרבה מה להיות אסיר תודה על אותו יום, זה לא להשוות את כל מה שיש לנו עכשיו. אני משתדל מאוד להיות אסיר תודה והערכה כל השנה, אבל זה לא מזיק לי יום אחד ייעודי. #grateful #happythanksgiving

תמונה שפורסמה על ידי שרה מישל (@sarahmgellar) on

הנה איחוד, איחוד, משפחה, אהבה אהבה אהבה. חג ההודיה שמח, כולם. אהבה, gp

תמונה שפורסמה על ידי Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

אותנו בארוחת חג ההודיה מחר

תמונה שפורסמה על ידי Kylie (@kyliejenner) on

חג הודיה שמח!!! השנה הייתה השנה הטובה ביותר בחיי! כל כך הרבה דברים מדהימים להיות אסיר תודה! #family #turkey

תמונה שפורסמה על ידי מיכאל פלפס (@ m_phelps00) on

תודה על עוגיות, #HairsprayLive וכמובן כולכם! #חג הודיה שמח! חיבוקים ונשיקות

תצלום שפורסם על ידי Kristin Chenoweth (@kchenoweth) בתאריך

קשורים: 9 צפיות כדי לצפות במהלך חג ההודיה סוף שבוע

חג הודיה שמח!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 35

map