איך 36 סלבס הוכיחו כי 2017 כבר דרך טובה יותר מ 2016

Tinseltown אמר החוצה עם הישן ב עם יום ראשון החדש כפי שהם צלצלו בשנת 2017 עם הלסת להפיל הרכבים צד, smooches מתוק, ומסרים שיתוף התקוות שלהם עבור השנה החדשה.

בעוד אווה לונגוריה, נעמי ווטס, ו Sofía Vergara אמר להתראות ב -2016 בזמן מנוחה בצד החוף על getaways טרופי, מיילי סיירוס, אדם לוין, ואת כריסי Teigen דאגו לקבל את אהבתם על ידי הצדדים שלהם כמו שהם צלצלו השנה החדשה.

בינתיים, את הפשתים ואת המשי היו מוצגים כמו כוכבים מסוגננים כמו קנדל ג ‘נר, בלה חדיד אמילי Ratejkowski deck עצמם עצמם בכל מיני גינונים עבור ערב ראש השנה שלהם bashes, ואת ההכנות שלהם מוכנים הלילה הם ההשראה הלילה אנו צריך להתחיל את השנה הנחה!

ראה כיצד מפורסמים צלצל בשנת 2017 על מדיה חברתית להלן.

קשורים: Selfie האחרון של קיילי ג ‘נר של 2016 כולל הלבשה תחתונה סקסית ירוק

מתכונן לצלצל ב 2017 עם החבר ‘ה האלה!

תמונה שפורסמה על ידי Cindy Crawford (@cindycrawford) on

2017

תצלום של אמילי רטייקובסקי (@emrata)

1 Selfie של #NewYear ☺️ ⛄️ # GoHawks

תמונה שפורסמה על ידי Ciara (@ciara) on

��

תמונה שפורסמה על ידי Kendall (@kendalljenner) on

שנה טובה מ ניו זילנד aka העתיד!!!!

תמונה שפורסמה על ידי Emmy Rossum (@emmyrossum) on

ÆHPPY NEW EEARWISHWISH עוד אהבה וצחוק לכולם.

וידאו פורסם על ידי Kourtney Kardashian (@ kourtneykardash) ב

I��U HNY !!!!! ��

תצלום של בלה חדיד (בלהאדיד)

�� 2017 אני מוכן YEW.

תמונה שפורסמה על ידי Lucy Hale (@lucyhale) on

הטוב ביותר הוא עדיין לבוא … #HappyNewYear # 2017 ��

תמונה שפורסמה על ידי Kristin Cavallari (@kristincavallari) on

תמונה שפורסמה על ידי מיילי סיירוס (@mileycyrus) ב

בואו נשחרר את מה שכבר לא משרת אותנו ולאמץ בלב פתוח את כל החוויות שהחיים יביאו אותנו השנה החדשה, שיתוף ביצירת העולם היפה שאנו חיים בו. #Happynewyear #love #peace #joy #compassion #positivitiy #consciousness ✨����❤️Vamos deixar de lado o que jã não nos n eos n eos n eos n eos n eos e ere de la coração abero abraçar todas as experiências que a vida nos tráá neste Ano Novo, construindo o belo mondo qu queemos viver. #felizanonovo #amor #alegria # compaixão #positividade # consciência

תצלום שפורסם על ידי Gisele Bündchen (@ gisele) on

���� # happynewyear2017

תמונה שפורסמה על ידי Sofia Vergara (@sofiavergara) on

האחים ������ שמח שנה טובה ��

תצלום של קייט הדסון (Katehudson)

שנה טובה.

תמונה שפורסמה על ידי אדם לוין (@adamlevine) on

שנה טובה לכולם X ❤

תמונה שפורסמה על ידי David Beckham (@ davidbeckham) on

שנה טובה כולם!! הנה מדהים # 2017

וידאו שפורסם על ידי אווה לונגוריה Baston (@evalongoria) ב

שנה טובה שמח ����������

תמונה שפורסמה על ידי אדריאנה לימה (@adrianalima) on

הלכתי ב 16 … ג ‘יימה 17. # MoreLife

תמונה שפורסמה על ידי champagnepapi (@champagnepapi) on

2016 הוא כמעט נגמר

תמונה שפורסמה על ידי John Legend (@Johnlegend) בתאריך

אני אוהב את האיש שלי # 2017 �� @ kristingram

תמונה שפורסמה על ידי ג’סיקה סימפסון (@jessicasimpson) on

שנים מאושרות חדשות ערב בנות Kelley! הנה אל, בשפע שופע, בשמחה 2017 לכל! ������

תצלום שפורסם על ידי קתרין הייגל (@ katherineheigl) on

שנים טובות ומאוהבות מהאהבה שלי ואני ….. MINE ❤️

תמונה שפורסמה על ידי אשלי סימפסון רוס (@leleesimpsonross) ב

❤️

תמונה שפורסמה על ידי Kloé (@khloekardashian) on

תמונה שפורסמה על ידי Fergie (@fergie) on

��������

תמונה נשלחה על ידי elliegoulding (@elliegoulding) on

שנה טובה! # 2017 לא יכול לחכות לך! ❤️❤️

תמונה שפורסמה על ידי שרה Sampaio (@sarasampaio) on

ללא שם: בעוד כולם הוא פונה למעלה …. לילה טוב

תמונה שפורסמה על ידי Zendaya (@zendaya) בתאריך

שלב ראשון: Detoxing אמבטיה לחגוג הצעה adieu ל 2016..

תמונה שפורסמה על ידי ינואר ג ‘ונס (@januaryjones) ב

פרידה 2016 # happynewyear לכולם !!! תביאו # 2017 אהבה מ #Mexico #nye ������☀️��

תמונה שפורסמה על ידי Naomi Watts (@naomiwatts) on

שנה טובה מתוך הצוב שלי! # 2017

תמונה שפורסמה על ידי Bruno Mars (@brunomars) on

יש שנה מדהימה ❤

וידאו פורסם על ידי bb (@brooklynbeckham) ב

NYE TIME שעה על ABC!

סרטון שפורסם על ידי J O E J J O S S (@joejonas) ב

2017 הוא לא משחק. #virgo #goofyseasonisover

תמונה שפורסמה על ידי Laurennnn Palmer (@kekepalmer) on

שנה טובה ��✨2️⃣0️⃣1️⃣7️⃣✨ כוח פליז אנו נובו

תמונה שפורסמה על ידי Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

ריקוד קו סלונאטיקה ���� @ j_mcd

תמונה שפורסמה על ידי מרתה האנט (@marthahunt) on

מתגלגל לתוך ראש השנה. שנה טובה מן האבות של קמפבל @jean_campbell @eleanor_rose_campbell

תמונה שפורסמה על ידי Adwoa Aboah (@adwoaaboah) ב

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 + = 42

map